هیوندای سوناتا مدل ۲۰۱۴

هیوندای، سوناتای خود را برای سال ۲۰۱۴ کمی به روز کرده و با افزودن ویژگی هایی به آن باعث بهبود ایمنی و تکنولوژی این خودرو شده است.

قیمت هیوندای سوناتا مدل ۲۰۱۴ علیرغم تمام به روز رسانی های این خودروساز کره ای، تنها ۱۵۵ دلار افزایش یافته است. قیمت سوناتا gla مدل ۲۰۱۴ از ۲۲۱۴۵ دلار به اضافه هزینه جابه جایی شروع می شود.

لیست طولانی به روزرسانی های این خودرو شامل طراحی اصلاح شده جلو پنجره، چرخ های ۴۳ و ۴۵ سانتی متری جدید، چراغ های جلوی زنون hid، چراغ های عقب led و یک سپر عقب جدید است. دیگر تجهیزات این خودرو که در تمام مدل های آن به صورت استاندارد به کار می روند شامل حالت فرمان منتخب راننده، کنترل پایداری خودرو، tpms و سیستم اگزوز با تنظیم اسپرت هستند. از دیگر اصلاحات سوناتا مدل ۲۰۱۴ می توان کفی های ارتقا یافته به منظور داخلی زیباتر، فوم اضافی در ستون های a و b و یک تعدیل کننده دینامیک اضافی برای کم کردن صدای جاده را نام برد.

سوناتا مدل ۲۰۱۴ موتور ۲٫۴ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۹۰ اسب بخار و گشتاور ۲۴۲ نیوتون متر دارد. epa میزان مصرف سوخت این موتور را ۱ لیتر در هر ۱۰٫۲ کیلومتر شهر و ۱ لیتر در هر ۱۴٫۸ کیلومتر بزرگراه ارزیابی کرده است. یک موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت ۲۷۴ اسب بخار و گشتاور ۳۶۴ نیوتون متر نیز برای این خودرو موجود است. میزان مصرف سوخت این موتور ۱ لیتر در هر ۸٫۹ کیلومتر شهر و ۱ لیتر در هر ۱۳٫۶ کیلومتر بزرگراه است.

اکنون فرمان کاملا چرمی در داخل مدل های محدود وse سوناتا موجود هستند، در حالی که سیستم هدایت آن ها با صفحه نمایش لمسی ۲۰ سانتی متری ارتقا یافته است. اکنون در مدل محدود این خودرو صندلی راننده به صورت استاندارد دارای سیستم تهویه است و فیبر کربنی به صورت استاندارد در داخل مدل se به کار می رود.

/ 0 نظر / 26 بازدید